O Nás

Vitajte  na stránke Kozmetika Latina! Naša spoločnosť sa inšpiruje princípmi spoločnosti YANBAL, ktorá podporuje nezávislosť a slobodu ľudí v podnikaní. Naším cieľom je motivovať a inšpirovať každého, kto s nami spolupracuje. Ponúkame vysoko kvalitné produkty na prírodnej báze produktov z Južnej Ameriky, pretože tam sa nachádza 40 % biodiverzity celej našej planéty Zem. Používame prírodné zložky ako biele kakao, physalis, resveratrol, lúcuma, mačací pazúr, quinoa, myrica, kokosový olej, shinus molle, camu camu, papája. YANBAL skúma tieto poklady kontinentu, aplikuje ich a využíva v inováciách v oblasti zdravia a krásy.

 

 

 

 

Sme hrdí na naše multikultúrne dedičstvo a temperament našich ľudí s ich farebnosťou a vášňou do života. Radi sa podelíme o naše prírodné bohatstvo a tajomstvá hispánsko-amerických žien so slovenskými a českými ženami v Strednej Európe.

 

 

 

 

Udržateľnosť je pre nás prioritou. Podstatou našich procesov a produktov je chrániť životné prostredie a prírodné zdroje. Naše rozhodnutia sú založené na rovnováhe medzi ľuďmi, pracovnou etikou a transparentnosťou

AMIGOS, je nám cťou byť súčasťou Vašej spoločnosti. Sme radi, že máme možnosť ponúknuť Vám ambiciózne receptúry s osvedčenými výsledkami pre osobnú starostlivosť na Slovensku a Českej republike v týchto piatich kategoriach: 

 

Náš katalóg obsahuje kategórie:

  1. Ošetrujúca kozmetika
  2. Starostlivosť o vlasy a pokožku
  3. Make up
  4. Parfémy
  5. Bižutéria

Spolupracuj s nami a buď sama sebou! Nauč sa o novom svete plnom lásky, farby, radosti, dobrodružstva, priateľstva. Získaš zaškolenie, vlastnú webovú stránku a pracovnú flexibilitu. U nás sa dozvieš o španielskom a hispánskom svete a budeš rozprávať aj po španielsky.