O Nás

Vítajte v Kozmetika Latina, naša spoločnosť je inšpirovaná princípmi spoločnosti YANBAL ktorá podporuje nezávislosť a slobodu ľudí v podnikaní. Našim cieľom je motivovať a inšpirovať každého kto s nami spolupracuje. Ponúkame vysoko kvalitné produkty na prírodnej báze nakoľko 40% biodiverzity celej našej planéty Zem sa nachádza v Južnej Amerike. Prírodné zložky ako: Biele Kakao, Physalis, Resveratrol, Lúcuma, Mačací Pazúr, Quinoa, Myrica, Kokosový Olej, Shinus molle, Camu Camu, Pápaya a iné. YANBAL preskúmava tieto benefity  kontinentu, aplikuje a inovuje ich v oblasti zdravia a krásy.

 

 

 

 

Sme hrdí na naše multikultúrne dedičstvo s temperamentom našich ľudí ich farebnosťou a vášňou, ktorú dávajú do života. Radi sa podelíme o naše  prírodné bohatstvo a tajomstvá hispánsko – amerických žien so slovenskými a českými ženami  v Strednej Európe.

 

 

 

 

Udržateľnosť je pre nás prioritou. Podstata našich procesov a produktov je chrániť životné prostredie a prírodné zdroje. Naše rozhodnutia sú založené na rovnováhe medzi ľuďmi, pracovnou etikou a transparentnosťou

AMIGOS, je nám cťou byť súčasťou Vašej spoločnosti  a mať možnosť ponúknuť Vám ambiciózne receptúry s osvedčenými výsledkami pre osobnú starostlivosť na Slovensku a Českej Republike  v piatich kategóriách:

 

 

Náš katalóg obsahuje kategórie:

  1. Kozmetické ošetrenie
  2. Starostlivosť o vlasy a pokožku
  3. Make up
  4. Parfémy
  5. Bižutéria

Pod s nami pracovať a buď sám sebou! Uč sa o novom svete plnom lásky,  farby,  radosti, dobrodružstve, priateľstve, tréningu, vlastná webová stránka a pracovná flexibilita. U nás sa dozvieš o španielskom a hispánskom svete a budeš rozprávať aj po španielski